Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-16, 09:10   #4840
sitammelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam strasznego niefarta, co dzwonię do Boston Clinic żeby się umówić na następną wizytę to jest zajęte, już mnie to irytuje [/QUOTE]



W poniedziałek wisiałam pół dnia na telefonie, żeby umówić się tam na zabieg... Niestety mam wrażenie, że recepcjonistka często wykorzystuje telefon do prywatnych spraw

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra
Mam strasznego niefarta, co dzwonię do Boston Clinic żeby się umówić na następną wizytę to jest zajęte, już mnie to irytuje


W poniedziałek wisiałam pół dnia na telefonie, żeby umówić się tam na zabieg... Niestety mam wrażenie, że recepcjonistka często wykorzystuje telefon do prywatnych spraw[/QUOTE]

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra
Mam strasznego niefarta, co dzwonię do Boston Clinic żeby się umówić na następną wizytę to jest zajęte, już mnie to irytuje


W poniedziałek wisiałam pół dnia na telefonie, żeby umówić się tam na zabieg... Niestety mam wrażenie, że recepcjonistka często wykorzystuje telefon do prywatnych spraw[/QUOTE]

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Sorry za te powtórki, ale coś pochrzaniłam w edycji posta
sitammelc jest offline Zgłoś do moderatora