Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-09, 11:27   #2381
MissJaneDoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 210
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
A ja jestem zła totalnie. Chciałam we Wrocławiu kupić za te 13 pln farbę Allwaves, zapytałam więc czy jest dostepny kolor 0.6, zero odpowiedzi więc zapytalam drugi raz, dni mijają i dalej brak odpowiedzi. Mam to gdzieś, kupno z przesyłką się nie opłaca na innych aukcjach bo przy dwóch tubkach cena wyjdzie taka sama co stacjonarnie, a tam już nie zamierzam nic kupować przez to jak traktują klienta. kupię więc od ręki i będę szaleć
Dudzik, u mnie Allwaves jest za 17, wysłać mogę za darmo, bo mam taką możliwość, także jak masz drożej to daj znać (:

Ja wczoraj machnęłam henną, bo mi się zamarzył pomarańczowy poblask na trochę. Nie ma tragedii, ale odrosty w ogóle nie złapane. Mam jeszcze piankę Venity, cośtam wulkaniczne, w przyszłym tygodniu przetestuję.

Myślę też, czy nie zrobić kąpieli rozjaśniającej na całość, a później wszystko jakąś intensywnie czerwoną farbą. Może pozbyłabym się kłopotów z różnicą kolorów między czubkiem a końcówkami?
MissJaneDoe jest offline Zgłoś do moderatora