Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebna pomoc w dobraniu fryzury:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-06, 11:14   #1
Mikasu
Raczkowanie
 
Avatar Mikasu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 122
Unhappy

Potrzebna pomoc w dobraniu fryzury:(


Witam serdecznie.

Mam problem, mam włosy sięgające gdzieś mniej więcej do stanika, i grzywkę na bok, niestety kiedy chodzę do fryzjera za każdym razem niszczy mi fryzurę, albo to za dużo zetnie, że twarz wygląda grubo, albo to tak zaokrągli końce i wytnie grzywkę, że wyglądam na 35-40 lat, a mam dopiero 22. Potrzebuję waszej pomocy! Szukam fryzury która będzie z grzywką, mniej więcej coś w stylu playboy'ki, lub mieszanki emo tak, ażebym mogła mieć grzywkę na bok, i móc oczarować swoimi włosami. Drugim problemem jest zmiana koloru włosów, mam pół ciemną pół jasną karnację, z natury jestem ciemną blondynką, a obecnie nie farbuję włosów i mój czarno-brązowo-blond wygląda masakrycznie! Jak więc zdjąć czarny kolor? Oraz co zrobić by mój naturalny kolor mnie nie przerażał? Chciałam się zrobić na jasny blond, ale wszyscy mi tego odradzają, a czarny za mocno mnie postarza, co robić? Oraz jakiego fryzjera polecacie najbardziej i na jakie mniej więcej ceny powinnam się szykować by moja fryzura zaskakiwała a nie odstraszała każdego na boku?? I na koniec prostownica, jaka najskuteczniejsza? Która najlepiej prostuje? Macie swoje ulubione typy? Proszę pomóżcie!!
Mikasu jest offline Zgłoś do moderatora