Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-22, 19:08   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Mam kolczyk dokładnie w tym miejscu, w tej chrząstce, ale nie taką kuleczkę a kółeczko z kuleczką. I w sumie powiem tyle, że bardzo to to nie bolało - ot, dziwne uczucie jak igła przebija się się przez chrząstkę i tyle. Bardziej bolało zakładanie kolczyka, z tej racji, że wybrałam właśnie kółko, i to dość małe i trzeba było się pomęczyć, żeby je włożyć i zapiąć. Ile się goiło? Nie powiem dokładnie, bo sama przebijałam ucho 7 lat temu (o k.u.r.k.a, ale to zleciało!) i najzwyczajniej nie pamiętam, a nawet jeśli bym pamiętała, to muszę dodać, że u mnie to się w ogóle wszystko długo goi, więc nie ma co porównywać. Ogólnie nie ma się czego bać.

A co do wielkości chrząstki, to z tego, co wiem, ma to znaczenie i nie każda się nadaje. Ale znajomy miał malutką, uznano, że będzie ok i przekłuł W sumie u niego goiło się z pół roku, ale nie żeby się ciaprało czy coś, po prostu było widać, że jeszcze tak naprawdę się skóra nie wygoiła.

Aha, moja goiła się na pewno krócej niż pół roku. Góra 2 miesiące
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując