Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój powrót
Wątek: Mój powrót
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 10:35   #68
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Thumbs up Dot.: Mój powrót

Wczoraj siedzialam jak na szpilencjach, gdy zaczelas wklejac fotki w tym watku, ale niestety musialam znikac, wiec wszystko po kolei zobejrzalam sobie dopiero dzisiaj.

Agula - no widzisz, hehe, patrz jak to fajnie znowu moc pokazac makijaze.
Makijaze - tworcze, to przede wszystkim, makijaze inspirujace (zainspirowalam sie, bo artyzm inspiruje! ), makijaze staranne, czyste w formie, dokladne, makijaze przedstawione na pieknych zdjeciach i z pomyslowym tlem don pasujacym... Ehhh...

Twoj podpis na zdjeciach - patrzac na miniaturki, z oddali - skojarzyl mi sie z kropelkami deszczu splywajacymi po szybie, podoba mi sie bardzo!

No a makijaze:
Kazdy z nich ma to cos!
W rozach - czujesz sie jak ryba w wodzie, to chyba Twoje ulubione kolory, albo mi sie z Toba kojarza jeszcze z "dawnych czasow". Bardziej podoba mi sie ten drugi rozowy, taki swietlisty, cukierkowy.

Makijaze brazowe - sa piekne, ale jednoczesnie melancholijne, z jakas smutna nutka. Atmosfere podkresla tez tlo, ktore do nich dobralas. Ale trzeba przyznac, ze calkowicie zmieniaja Ci twarz takie kolory - staje sie wyrazistsza, dystygnowana, natchniona.
Podoba mi sie ta bezowa szmineczka w brazowym makijazu - baaardzo Ci pasuje!

W makijazu brazowo-fioletowym, bardzo interesujacy efekt z podkreslona dolna powieka w kolorze wydobywajacym blekit oczu!!!

Makijaze czerwone - ha, ciupke wole czerwone usta od czerwonych oczu. Makijaz bardzo z klasa, piekny. No wogole i w szczegole masz bardzo plastyczna buzie i mozesz z nia robic praktycznie co Ci sie zywcem spodoba!

Zielen ciemna tez ladna.

Ojojoj, ale bylo!!!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując