Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-11, 13:35   #419
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Jakby nie było zgłasza sie kolejna kompaktowa ciemnowłosa (160 wzrostu, 53 kilo żywej wagi) blada mordka - jak widać na załączonym obrazku. opalać sie nie lubiłam nigdy- zresztą, stwór z ADHD plackiem leżeć nie potrafi (choć też sie lubie powygrzewać, ale najprzyjemniej jest w ciuchach albo zawinięta w kocyk. W sumie jako małe dziecko bardzo szybko łapałam słońce (wyglądałam jak ciemnozłoty posążek, bo skóra była tego samego koloru co włosy, w odcieniu ciemnego, żłocistego blondu) - po 12 roku życia i koszmarnych problemach ze skórą i wlosami przeszłam totalną metamorfozę barwnikową - włosy mi odrosły prawie czarne, a skóra zrobiła się porcelanowa, przez jakiś czas notorryczne fotoalergie, a jak juz przeszły, to nawet jak dla testu sie kilka razy opalałam to nie chwytało w ogóle, tylko piegi były bardziej wiodczne.
Słońca i upalu nienawidzę serdecznie- i jak ktoś już też stwierdził - najbardziej latem kocham wieczory i noce
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując