Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sesja ślubna nad brzegiem morza :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-08, 15:07   #11
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Sesja ślubna nad brzegiem morza :)

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Wreszcie jesteś !
Panna Młoda wyglądała na prawdę śliczne Wspaniale podkreśliłaś jej urodę

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
piękna kobieta, cudnie umalowana...lubię te kolorki

fajny bosy pan młody

Kochanie nie zapominaj o nas, trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło dobrze

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba: )!!

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż oka,ale usta wyglądają na suche i niedopieszczone jednolitym kolorem,zdjęcia i sesja

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Śliczne zdjęcia!! Makijaż bardzo ładny.

A filmik na blogu też super Lubię jak ludzie mają dystans do siebie

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Wiem, że jesteś już doświadczona i nie wypada Cie krytykować, ja jednak nie jestem przekonana do tego makijażu, jest taki niedbały, za wysoko wyciągnięte cienie, w ogóle nie zaznaczone brwi, za blada buzia, usta suche... no przepraszam, ale stać Cię na wiele więcej!!


Dziękuję za wszystkie uwagi Postaram sie pokazywać częściej, niech tylko na prostą wyjdę z róznymi sprawami Co do tej sesji, to była to sesja tego rodzaju, że ja nie byłam na niej obecna i nie mogłam na bieżąco kontrolować makijażu. Stąd usta suche i bez koloru - Panna Młoda miała ze soba błyszczyk, którym miała się malować, ale jak widać nie zrobiła tego, a że było dużo całowania to kolor zlazł z ust błyskawicznie. Brwi zgadza sie, nie podkreślone - w pośpiechu przy nawoływaniu Pana Młodego najzwyczajniej na świecie wyleciało mi to z głowy, a gdy sobie przypomniałam, że "jezusiemaryjo, brwi!" to Panna Młoda stała juz w drzwiach i nie zdążyłam jej tych brwi machnąć Gryzło mnie to przez całe popołudnie, że te brwi tak po macoszemu potraktowałam A co do oczu i cery to pozwolę się nie zgodzić Co do oczu, to są one bardzo głeboko osadzone, wręcz wbite w twarz, z opadajacą powieką - musiałam je skorygować wyciągając cieniem właśnie. Cera też była jak najbardziej ok, nie mogłam z niej zrobić murzynicy, bo po pierwsze dziewczyna ma jasną cerę, a po drugie przebierała sie w suknię dopiero na plaży, gdzie mnie nie było. W domu więc przybrązowiłam jej też dekolt, na oko, bo nie widziałam sukni ślubnej, a nie chciałam, żeby twarz się odcinała na zdjeciach. Panna Młoda może sie wydawać blada ze względu na bardzo ostre słońce tego dnia. Ale z brwiami to mam nauczkę, by nie zostawiać ich na koniec

A co do krytykowania to krytykować wypada, byle konstruktywnie I staż nie ma tu nic do rzeczy

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
noo super mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Zdziwił mnie Twój post, - na temt krytykowania, przeciez zawsze mozna napisac swoje zdanie bez wzgledu na staz, ilosc postów czy doswiadczenie. Jak nam sie nie podoba, to poco słodzic ?

Mi sie podoba wszystko oprocz brwi. Zdjecia jak zawsze swietne

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
super makijaż



Dziękować

Ishi, dokładnie tak
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując