Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 21:36   #4768
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Poszukałam zdjec i wklejam dla zobrazowania
1 - taki mniej wiecej mam kolor, najbardziej zbliżony jest u tej laski, tylko u mnie góra jest jasniejsza, chociaz tez co swiatlo to co innego i w niektorych miejscach nie mam zadnych rudosci a zwykly ciemny blond...
2 - do takiego czegos chciałabym zejść, niekoniecznie przy tym farbowaniu, teraz liczy sie dla mnie jakikolwiek jasniejszy, w miare równy kolor - w miare możliwosci nie żólty, rudawe pasma mi nie przeszkadzają.

Reszta to farby o których myslałam, żeby nałozyc je po jakiejś rozjaśniającej. Niekoniecznie musi byc koniecznie taki efekt jak chce od razu bo wiadomo ze to od razu nie wyjdzie. Ale chciałabym mozliwie po prostu jak najładniejszy i zeby w miare równo farba to pokryła...
No i czy wogóle jakakolwiek farba rozjaśniająca ta z Palette czy z Wellatonu, Garniera ma szanse rozjaśnic mi te farbowance do tego stopnia zeby mi ktoras z tych farb pokryła włoski? Myśle o c10, c12 najbardziej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje2.jpg (13,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (21,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e580248a907b4_0_b.jpg (22,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g1290d.jpg (41,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g1291d.jpg (41,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Natural-Easy-532-Perlowy-jasny-popielaty-blond-59708-big.jpg (49,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Natural-Easy-534-Jedwabisty-jasny-blond-59709-big.jpg (49,6 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-12-22 o 21:57
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora