Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Alterra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-31, 23:16   #543
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też się rzadko czymś smaruję, jak już, to raczej dla zapachu niż pielęgnacji Zdarza mi się mieć czaaasaaami wysuszoną skórę i wtedy coś więcej napaćkam na ciało, jakieś masło czy bogaty balsam. Generalnie od zawsze mało ciało smarowałam i teraz nawet nie wiem czy skóra jest sucha czy normalna, bo taką mam od zawsze
Używaj może Alterry olejku na włosy jako serum? Po myciu włosów? Parę kropelek dosłownie, dla ochrony. I włosy będą ładnie pachnieć cały czas

Ojj, mydła z Alterry to dla mnie porażka. Wysuszyło mi to mandarynkowe dłonie jeszcze bardziej niż mam, niemiło wpominam, a kysz!
Z mydłami faktycznie coś jest nie teges Lawendowe, nie żeby wysuszało, ale ściągało skórę, ale ja go pod prysznic, to nie wiem. Za to poczytałam, poczytałam i dziewczyny polecały te z miodem i mlekiem i jest super. Używam pod prysznicem i całkiem inaczej się zachowuje, skóra po nim nie jest ściągnięta. Nie nawilża, ale ja mi pod prysznicem nic nie nawilża, no może babydream
Lawendowe i tak kupię, bo kolor mnie rozczula. Teraz mydła w kostce są w promocji.
Aha konwaliowe pięknie pachnie ale też ściąga skórę.
I co mi się przypomniało, po prysznicu z konwalią i lawendą na brodziku zostawał osad, co mnie wnerwiał i musiałam szorować czyli taki zostawał na ciele, po tym z mlekiem i miodem osadu brak

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Witamy rachuciachu!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując