Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 09:21   #736
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
A mi jeszcze moja z 11 lutego nie doszła, chociaż standardem bylo dotychczas 2 tygodnie, a teraz zamowienie na 37$, mam nadzieje ze urzedowi celnemu sie nie spodoba za mocno moje zamowienie.
Ja ostatnio wzięłam za 35$ i też miałam pietra, ale po 3,5 tyg. doszło, bez urzędu (w ogóle na paczkach inPosta nie ma żadnej pieczątki urzędu, a rzeczy, które przychodzą do mnie z USA pocztą polską zawsze mają stempel z celnego)/..
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Jak tam zycie plynie? Ja zamierzam znow cos kupic bo tz marudzi, ze jego zel do kapieli z paczuli sie konczy. W zwiazku z tym, czekam na zlozenie zamowienia bo chce ta nowa pomadke z Alba Botanica (sunset) i krew mnie zalewa )) Od trzech tygodni probuje ja kupic i ciagle jej nie ma! Miala byc dzisiaj (tak pisalo na stronie) i wciaz jej nie ma. Ostatnio tez jak podali date to kiedy doszlo do tego dnia, to poprostu zmienili dostepnosc na NO i tyle. Wkurza mnie to bo chce poprostu zrobic zamowienie i tyle! Bez zadnych komplikacji! Niewazne! Pomarudzilam sobie przynajmniej.

Dziekuje za informacje o slodziku. Nie bede wobec tego zamawiac jesli wszystkie sa z tym posmskiem przy wiekszej ilosci. Myslalam, ze ta stewia sprawia ze slodzik nie ma tego posmaku. Nic nie szkodzi. I tak daje tylko jedna tabletke. Na dlugo mi starczy. W kwestii slodzenia - dodalam ostatnio daktyle do koktajlu zamiast cukru i bardzo spodobala mi sie ta opcja. Teraz tp sie nawet oplaca bo cukier drogi strasznid i tak .

Mam pytanie do dziewczyn ktore maja ten Reconstructor z Giovanni. Duzo sie rozni efektem od Smooth As Silk? Bardzo lubie ta wygladzajaca odzywke. To chyba moj faworyt wsrod naturalek. Teraz zamierzam sprobowac odzywki do rudych wlosow.

Kotwilka lubisz ta pomadke z granatem? bo ja nie za bardzo. Taki kiepski Chapstick i tyle. Apropo pomadek. Widzialam w lokalnym sklepie nowe balsamy koloryzujace z Burt's Bees. Cena tylko wysoka w porownaniu z Alba. Ale kolory tez inne. Nie ma jej na razie na iherbie ale moze sir pojawi. Ta koloryzujaca 'lip shimmer' jest ciut inna - ma fajne kolory ale tez i lekki polysk no i jest jej mniej. Jest cieniutka bardzo. No ale jesli kogos stac to polecam. Jest chyba w 6 kolorach.
Jeszcze nie używałam tej pomadki, ale trochę mnie zmartwiłaś, ze taka słaba
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując