Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 09:37   #3571
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
babydream się nada tego konkretnego nie miała, ale teraz mam zielony i podoba mi się. popatrz tez z babydream na płyn do mycia dla kobiet w ciąży - rózowa butla 750ml. Ja go mam i bardzo lubie (najbardziej do twarzy), ślicznie pachnie.
w rossie obejrzyj tez sobie produkty firmy alterra - żele pod prysznic tez mają. nivea tez ma serię naturalna (pure natural czy jakos tak) i tam tez jest dobry składowo żel pod prysznic.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z rossa to Anula już chyba wymieniła wszystkie opcje do wyboru. Jedynie jeszcze polecę mydełka Alterra i babydream. Gdybyś jednak kiedyś chciała zakupić coś w sklepie internetowym to z tańszych kosmetyków szczerze polecam dla córeczki markę Topfer, dziecko będzie zachwycone przede wszystkim zapachem i tym, że płyn do kąpieli i mycia nie szczypie w oczy. Balsam do ciała też jest super. a dla Ciebie polecam zele pod prysznic Born to bio. Na allegro możesz też zamówić coś marki Alverde, jedne z najtańszych kosmetyków. Znajdzie się jeszcze kilka przystępnych cenowo perełek, reszta to już niestety oferuje wyższe ceny i nie zawsze drozsze oznacza lepsze.


Dziękuję Kochane za tak szybkie odpowiedzi

Na początek wezmę coś z Babydreama, bardzo lubiłam uniwersalnym żelem myć twarz i kilka razy umyłam ciało, więc to będzie sprawdzone Tym razem wezmę jednak coś z innej serii niż niebieska

Co do Alterry to jakoś nie mogę się do niej przekonać, bo zraziłam się odżywką i szamponem, strasznie wysuszyły mi włosy

Jak chodzi o te produkty, które Korah wymieniła, to na pewno się rozejrzę na spokojnie i coś sobie wybiorę Póki co muszę kupić coś na szybko, teraz nie mam totalnie nic, bo starałam się powykańczać te niezbyt naturalne zapasy i wczoraj do kąpieli poszły ostatnie krople, w końcu

Do córeczki teraz używam Hippa i jestem zadowolona póki co Ona nie ma problemów ze skórą, także na razie chyba nie będę jej za dużo wymyślać
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując