Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-21, 19:09   #2380
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3989178 9]
Ja Nivei nie lubię, ale się chyba powtarzam Tak czy inaczej zawsze miałam po ich szamponach oklap i coś jakby łupież... ale taki jednorazowy do następnego mycia... Z takich niezbyt zachwycających składem i w ogóle uwielbiałam Pantene Pro-V Intensywna regeneracja, ale tylko starą wersję... Jakiś czas temu zmienili opakowania, poknocili coś w składach, np z Intensywnej Regeneracji dla włosów zniszczonych suchych i łamliwych(złoty) zrobili Intensywną Regenerację dla włosów normalnych Serio tak na opakowaniu napisali I już się zrobił beznadziejny i szampon i odżywka... a wcześniej mimo że skłąd badziewny no ale jakimś cudem włosom moim służył w miarę... Ale ględzę... dobijcie mnie... [/QUOTE]

a ja z tym Nivea to takie mieszane uczucia mam.
wczoraj to myślałam, że płakać będę, jakieś szorstkie po wysuszeniu były, a dzisiaj za to rano takie.... no wow!
i błyszczą się tak zdrowo i nie są obciążone.
a takie podrażnienia to ja po pantene mam


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A. Mam kilka zdjęć, zgrałam z tel

1- Osoby o słabych nerwach- odejść od monitora. Pamiętacie jak się wam żaliłam, że wskazujący mi się złamał aż na mięsie

2- Takie tam kwiatuszki zrobiłam sobie do pokoju

3- a takie zajączki z serwetek zagoszczą u mnie na wielkanocnym stole
Tylko noski będą pastelowo różowe
Ogólnie to się zastanawiam czy doklejać te noski i oczka, bo przed uzyciem i tak trzeba to ściągnąć i będą się walały po stole później. I nie wiem czy nie zostawić samych serwetek
jejku, jaki biedny pazurek...
a pozostałości cudne


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3989744 9]Przyszły moje pędzelki
Jakie one drobniutkie i filigranowe... Na fotce wyglądały na masywniejsze [/QUOTE]

ale zazdraszczam


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A tu spamuję Kanapka z Essence: Blue Addicted oraz Nail Colour3.
Więcej na blogu jest
ślicznie!



a i Nef, może przez te sny o dzieciątku przydałoby się o jeszcze jednym pomyśleć?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora