Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-06, 09:31   #146
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Szczoteczki Clarisonic mia 2 i podejrzewam zwykłe mia z tego groupona ostatniego to podróbki.Wysłałam maila z kodem do producenta i taką odpowiedź dostałam:
Thank you for contacting Clarisonic where we beautifully transform skin.
Unfortunately, the lot code you provided is invalid; therefore we cannot verify the authenticity of your Clarisonic device. We recommend you contact the retailer you purchased your Clarisonic from for assistance with a refund or replacement.



Kod nie wchodzi przy rejestracji, nie ma żadnej nalepki na opakowaniu z tym kodem, do tego naklejka na namagnetyzowanej części ładowarki jest taka jak w podróbce.Ja już raz kupiłam na allegro podróbkę i ją musiałam odesłać niestety osoba się nie przejęła że kod nie działa i niestety ktoś kupił tą szczoteczkę.Jeśli macie możliwość to odsyłajcie te podróbki i nie dajcie się nabrać jak Wam kit wciskają.Ja już sobie zamówiłam w Sephorze.Akurat mam możliwość zniżki i wolę dopłacić 100 więcej i mieć oryginał.Groupon twierdzi że szczoteczki były sprawdzane przez specjalistów, ale co to za specjaliści jak nie potrafią odróznić oryginału od podróbki.Na allegro był użytkownik który miał oryginalne szczoteczki bo podał kod i normalnie wchodził na stronie producenta. Także widać gołym okiem że ta firma jak i firma sprzedająca kupony chce sobie nabić tylko kasę.Podróbki mia 2 są coraz bardziej bliskie oryginałowi, ciężko poznać, jedynie po kodzie.
niestety potwierdzam
już oddałam tego bubla, czekam teraz na pieniądze...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując