Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-02, 01:57   #1022
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A mi sie bardzo podobają kwadraty przy szerszej płytce jak np u Ciebie, są świetne, idealna wypukłość no i tak równo wyrastają przy obłączkach Mi się moje wydają zbyt wąskie, do tego tunel sie zwęża i przy długich robią się wrecz "łezkowate"... No ale to chyba tak samo jak z paradoksem włosów: jak ma się proste to często chciałoby się loki, a jak ma się loki to chciałoby się proste :P No kobiecie to nigdy nie dogodzisz haha
Heh, dokładnie. Mnie w kwadratowych podobają się najbardziej takie naprawdę równiutkie paznokcie, gdzie boki są prawie idealnie równoległe, ewentualnie odrobinę zwężające się ku wolnemu brzegowi.
Mam tak samo przy wskazującym na lewej ręce. Kiedy jest średniej długości, to wygląda prawie idealnie, niestety dłuższy już też "łezkuje". Za to reszta, wręcz przeciwnie, średnie też są całkiem fajne, dłuższe mogą robić za łopatki
Dziękuję za opinię Jak tak patrzę na to zdjęcie, to też myślę, że wyglądają całkiem, całkiem. Nawet pomalowane samą odżywką ujdą. Ale gołe wydają mi się jakieś takie... pokraczne.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora