Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który podkład wybrać - proszę o radę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-13, 08:58   #116
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Który podkład wybrać - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie wiem czy ekspedientka uważa się za wyrocznię ? Powinna doradzić, ale zaproponowac wypróbowanie tego co człowieka interesuje. Przecież kilka próbek z danej marki to nie cała perfumeria. Człowiek powinien mieć wybór w czym się lepiej będzie czuł. Zresztą ta pani, która mnie obsługiwała na moje pytanie czy dany podkład nie ciemnieje na twarzy zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że nigdy o czymś takim nie słyszała. Powiedziała, ze pewnie naczytałam się w internecie takich rzeczy. Widać nie zna wizażu, a szkoda bo przydałoby się jej trochę samokształcenia jak chce doradzać innym
Jak mam dokonać wyboru skoro pokazała mi i dała 1 kropelkę podkładu za 300 zł ? Jaki to wybór ? Do wyboru powinna mi dać chociaż ze 2-3 różne, wtedy ma się wybór, a tak ? Do bani
jeśli chodzi o kolory to Panie w perfumeriach zawsze wiedzą lepiej - pisałam już gdzieś jak jedna z nich naskoczyła na mnie, że ona mi nie da próbki tego koloru,który wybrałam, bo ona widzi co innego...

ja sama wybieram odcień i stanowczo proszę o ten konkretny
zwykle trochę gadają o tym, jaka jestem uparta, ale zawsze dają próbki i odpowiadają na pytania

ostatnio jak tylko wspomniałam o kilku podkładach, bez proszenia dostałam ich próbki

musiałaś trafić na okropną babę, ale nie dawaj się zbyć i próbuj - tylko tak znajdziesz idealny dla siebie podkład

powodzenia
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując