Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-07, 14:48   #104
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Wiesz co nie jestem lekarzem, więc nie będę Ci doradzała. Moje objawy to przetluszczanie skóry głowy tak, że mając rano, wieczorem włosy są już tłuste, nadwrażliwość na wszystkie ciężkie szampony - muszę używać szamponów dla dzieci inaczej kończy się to pieczeniem i swędzenie głowy, oraz wzmożonym wypadaniem, do tego pozapychane mieszki włosowe, łupież. Zaraz po zabiegach widziałam duża poprawę, tydzień po drugim zabiegu myślałam że włosy już przestały całkowicie wypadac. Teraz dostałam zapalenia skóry, więc wypadanie powróciło, jednak liczę na to, że peelingi i nowy szampon pomogą i znowu uspokoje wypadanie. W piątek idę na kolejny zabieg, obejrzymy od razu skórę pod kamerka i zobaczymy czy jakieś włoski rosną.
W zamyśle ma pomóc ograniczyć łojotok i pobudzić włosy do porostu tak, by rosły gestsze i grubsze, ale słyszałam że źle wykonany zabieg moze zaszkodzić. U mnie nic takiego nie wystąpiło. Gdyby tak nie bolał i byłby tańszy to robiłabym go co tydzień :p
Stosujesz peelingi? Szampony na łojotok?


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, Pantostin
Wewnętrznie: b12,D3, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując