Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 10:21   #2180
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

zgadzam sie z MiSS VenFlon i pozniej dziwia sie dziewczyny dlaczego nie moga na imprezy chodzic ani zostawac do pozna u znajomych, bo rodzice po paru takich wykretach glupieja i nie wiedza czego mozna sie po swoim dziecku spodziewac.

ja mialam bardzo dobry sposob na rodzicow, poprostu ktoregos dnia siadlam z mama i powiedzialam jej ze kolczyki mi sie podobaja i napewno je sobie kiedys zrobie, ale nie bede ich robic w miejscach widocznych ani nie bede robic takich piercingow ktore mogly by wplynac na np. dencyzje mojego przyszlego pracodawcy.

Mowilam tez ze podobaja mi sie tatuaze ale jesli zdecyduje sie na takowy bedzie to decyzja przemyslana i oczywiscie w takim miejscu ktore w razie potrzeby bede mogla zakryc.

Mama sie ze mna zgodzila i popiera kazda moja taka decyzje a jesli jej sie cos nie podoba rozmawiamy o tym. Zaufanie ma do mnie wciaz i sama zaczyna mowic jakie piercingi jej sie podobaja a jakie nie
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora