Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 19:45   #14
Iskierka23kHGJ84
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka23kHGJ84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 230
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Cytat:
Napisane przez kamila22 Pokaż wiadomość
WITAM
3 lata temu urodzilam synka przez cesarskie ciencie .Niestety moj problem to duzy brzuch.Ogolnie schudłam 15 kg ale brzuch jak był tak jest
Po okolo 4 mc intensywnych brzuszków równiez skosnych zwatpiłam w ćwiczenia bo nie pryniosły zadnego rezultatu
Przy ostatniej wizycie u ginekologa powiedzialam ze po cesarce bardzo trudno zrzucic mi brzuch a on na to ze
PO ROZCIĘCIU MIESNI BRZUCHA PODCZAS CESARSKIEGO CIECIA NIE BEDZIE MOZLIWE POWRÓT DO W MIARE PŁASKIEGO BRZUCHA
dosłownie jestem w szoku
Tłumaczył mi ze miesnie sa rozciagniete i nacięte i mozna to tylko skorygowac hirurgicznie
Wszystkie ćwiczenia beda po prostu na marne
Co o tym sądzicie drogie forumowiczki
Kochana, wszystko się da zrobić. Ja też 3 lata temu urodziłam syna przez cięcie cesarskie. Bardzo duzo przytyłam w ciązy, a w obwodzie brzucha miałm 120 cm w 9 miesiącu. Wszystko udało mi się zrzucić i teraz mam płaski umięśniony brzuch( avatar to mój brzuchol), więc lekarz to co mówił o mięśniach to chyba się pomyliłWięc odpowiednimi ćwiczeniami i dietą da się wszystko zrobić. Powodzenia i wytrwałości Ci zyczę
__________________
Ćwiczę
Killer:19
Skakanka:20
Tiffany:7
Iskierka23kHGJ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując