Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tradzik rozowaty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 10:34   #22
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Tradzik rozowaty

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Isobe a mogłabyś podać linki z tymi www? niestety nie znam aż tak angielskiego żeby zrozumieć pewnie bardziej fachowe słownictwo ale coś tam przeczytam zawsze
też pozdrawiam wszystkie Panie i wierzę że się wyleczymy w końcu
Wojowniczko! Wpisz w wyszukiwarke słowo Rosacea. Wyskoczy Ci cos takiego jak rosacea.org (przepraszam, nie powinam na tym forum straszyć, że"coś Ci wyskoczy" - oczywiscie mam na myśli wyniki wyszukiwania w necie ) Na tej stronie znajdziesz dalsze fajne linki i tak można sie zagłębiać dalej w temat. Nie bój nic, dla mnie angielski tez jest językiem "wiecznie obcym", ale dałam radę. Otworzyłam w nowym oknie słownik on-line i na bieżąco sprawdzałam, czego nie rozumiałam.
Teraz sie muszę przyznać, że ciągle nie zaczęłam leczenia... jakoś sie łudzę jeszcze, że to pomyłka, ze samo zejdzie... Umówiłam sie jeszcze na jedna wizytę, u innego dermatologa. Jak na razie zmieniłam tylko kosmetyki, bo jak patrzę na te antybiotyki to mi sie słabo robi... (2 x dziennie przez cały miesiąc? I to miałby wcale nie być koniec?) W sumie jak patrze w lustro też, wiec może nie powinnam sama filozofować, tylko zaufać lekarzowi? Komuś trzeba...
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując