Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-24, 12:32   #369
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Witam
Z uwagi, że plotkowy mam nadzieję, że nie przegonicie mnie za to pytanie, próbowałam trochę szukać ale bez rezultatów
Jestem świeżo nawróconą włosomaniaczką (próbowałam kilka lat temu kiedy uważano że wszystkie silikony są "be" i tylko olejowanie i natura zdziała cuda, niestety moje włosy jako wysokoporowate nie były w ogołe zadowolone i ja po kilku dobrych miesiącach prób i dużo szczupllejszym portfelu (mieszkałam na małej wyspie należacej do UK więc wszsytko musiłam zamawiać pocztą oczywiście duzo droższe).
Także wróciła córa marnotrawna ze względu ze włosy urywają się kilka cm od głowy, i wypadały garciami (nie wiem czy z cebulkami czy tylko te urwane) i zdecydowałam się na mezoterapie skóry głowy takze chcę działam konpleksowo, suplementy, i prawidłowa pielęgnacja.
Udało mi się ustalić że włosy lubią się z silikonami, wydaje mi się że udało mi się dobrać w miarę trafioną pielęgnację, odryłam róznież że przyczyną mojego suszu mógł być suchy szampon od którego się uzależniłam, włosy są super cienkie więc nawet stosowałam go zaraz po myciu żeby włosy były bardziej puszyste, puszka mi szła w tydzien Traktujermy się również dużo delikatniej (bez gorącej wody i gorącego strumienia z suszarki) włosy wydają się dużo szczęśliwsze, nawilżone i mniej wypadają! Jestem również po 1 zabiegu mezoterapii mam nadzieję że za pół roku będę mogła się cieszyć wspaniałymi efektami wszystkich tych zmian ale...
W związku że wykluczyłam większosc rzeczy szkodzącym włosom nie chce żeby farbowanie to wszystko zaprzepaściło (farbuje na bardzo ciemny brąz, moje własne mysi blond nie da rady żyć z odrostami, wygladam już w ogóle jak łysa) i teraz pytanie co robić?
Przerzucić się na henne? Mogę? I farbować same odrosty. czy farbować normalnie ale np z olaplexem (nie farbuje całej długości już bardzo długo tylko same odrosty, jednak boję się że farby wkrzurzaja moja skóre głowy). Proszę pomóżcie moim wielkim marzeniem jest mieć wreszcie narmalne włosy których nie będe musiała się wstydzić
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując