Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-06, 06:47   #2011
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Z tego co pamiętam to olejek waniliowy wycofany z powodu braku właśnie tego aromatu, jaka szkoda, żaden inny mi się tak nie podoba-miałam pomarańczowy, a aromat olejku z drzewka różanego znam-taki sobie. Wzięłam też bezzapachowy i dokupię jakiś fajny olejek eteryczny. Zapach wiadomo, kwestia gustu, ale ten egzotyczny jest wyjątkowo obleśny Hmm... waniliowy dla mnie pachniał prawdziwą wanilią (kupiłam z 10 lasek różnych gat. i rodzajów wanilii) i ona zdecydowanie inaczej pachnie niż syntetyk np. cukier waniliowy i wszystkie "budyniowo- "waniliowe" wyroby kosmetyczne. Laska wanilii na początku ma właśnie taki niewaniliowy zapach, wcale nie słodki, tylko jakiś ostro-wytrawny, trochę nawet syntetyczno-chemiczny W tym olejku jednak coś jeszcze było, jakiś zapach, który za mną "chodził"
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora