Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-18, 19:26   #2284
Iwoncia38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam,We wtorek w gabinecie miałam kładzioną maskę cosmelan 1.
lekarz kazał trzymać ją 6 godzin. Czytałam trochę postów na temat cosmelanu i już na koniec czułam,że zupełnie nie czuję jej efektów. Maskę trzymałam 7 godzin a po 7,5 h zdjęłam ją z plamy na czole ,aby na wszelki wypadek wzmocnić efekt.Lekarz kazał następnego dnia smarować się tylko kremem nawilżającym a na drugi dzień po zabiegu zacząć używać cosmelanu2. Po zdjęciu maski kompletnie nic nie odczuwałam. Brak jakiegokolwiek zaczerwienienia,swędzenia , kompletnie nic. Skóra wyglądała jak po każdej innej maseczce za 5 pln z rossmanna. W związku z brakiem efektów zaczęłam smarować się ju od wieczora kolejnego dnia.( miałam użyć dopiero rano )
Dziś mija drugi dzień po cosmelanie 1 i jedna noc i jeden dzień smarowania cosmelanem 2. Kompletnie nic nie czuję, nic się nie łuszczy, nic nie czerwieni. Oczywiście plany na czole, policzkach i brodzie są takie same jak były.
Co wy uważacie? co się mogło stać ,że cosmelan nie zadziałał ?. Kurcze jestem załamana. Cosmelan był moją ostatnią deską ratunku. Czy to możliwe aby w gabinecie był podrobiony cosmelan, a może został źle nałożony ? Za mało, za krótko? Napiszcie proszę co sądzicie? Powinnam dzwonić do gabinetu , reklamować efekty ?
Iwoncia38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując