Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-07, 14:50   #2298
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

[QUOTE=reenaataa;37389715]hej dziewczyny

od dawna czytam Wasze wpisy szukając dla siebie ratunku. Was proszę o pomoc i rady , ponieważ eksperymenty u różnych kosmetyczek nie przyniosły żadnych efektów.
A oto mój problem; dość wcześnie zaznałam młodzieńczego trądziku z róznym skutkiem podleczanego , słońce lubiła moja skóra zawsze i plam od niego nie było, ciążą też plam nie dała. Niby super....
Mam rozszerzone pory , blizny potrądzikowe i punktowe przebarwienia, ubytki lecz niewielkie w skórze , skłonność do wyprysków i wągrów pomimo 37 moich lat......"
-Ja mam 35 lat i też te skłonności, wiem że produkty mlekopochodne w tym wszystkie które mają mleko w proszku jako wzbogacacz (czyli większość czekolad i gotowych słodyczy) powoduje zanieczyszczenie cery wągrami, krosty ropne i długie ich gojenie się u mnie są spowodowane cukrem i potrawami z dużym indeksem glikemicznym, podobno jak się zrobi badanie na krzywą cukrową to coś z tego wynika. Stosuję cos od 5 lat co jakiś czas, i jak jestem w trakcie to wągry są "na samych wierzchu" i mało a za pierwszym razem je w ogóle "wyżarło". Znikają "podskórniaki" i inne krosty i skóra jakby się robi uporządkowana. Ze względu, że to drogo wychodzi w czasie pomiędzy cosmelanami stosuję kwas glikolowy który tez zmniejsza ilość wągrów i króst.
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując