Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-08, 12:28   #2299
basiak78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam dziewczyny. Teraz już mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie dermamelanu, cosmelanu i walki z przebarwieniami. Swoją przygodę z cosmelanem rozpoczęłam od grudnia zeszłego roku, efekty były po pierwszym słoiczku zadawalające, ale za taką kasę spodziewałam się o wiele więcej. Na pewno spłyciły mi się zmarszczki buzia była bardziej jednolita, ale…. W lipcu byłam 2 tygodnie na wakacjach nie oszczędzałam się na słońcu, stosując filtr 50 mogę powiedzieć, ze plamy nie nasiliły się i nie miałam takich dużych skupisk jak zawsze. Jednak tonie tylko zasługa, później już, dermamelanu…. od 7 miesięcy nie zażywałam już tabletek antykoncepcyjnych. Więc na pewno hormony mają bardzo duży wpływ na przebarwienia. Zmiany trądzikowe tez mi się złagodziły, ale od 2 m-cy mam kuracje curacne 40 mg, mam nadzieję ze po roku walki z tym co miałam plamy + trądzik zakończą się sukcesem, dodam iż mam 35 lat….
Więc życzę wytrwałości i chyba jeden specyfik nie zdziała cudów, trzeba szukać przyczyn również w czym innym.
basiak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując