Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 14:58   #112
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Znalazłam czas by opisać sytuację z ostaniego zamówienia (przydługi post ale może ktoś przeczyta )


Jedna z wizażanek poprosiła mnie bym zamówiła jej kosmetyki na jej adres (powiedzmy adres A). Bez problemu złożyłam zamówienie na stronie, zmieniając adresy docelowe na A. Paczka została wysłana, na potwierdzeniu widniał adres A.

Po tygodniu dostaję maila od dziewczyny z innego miata (nazwijmy B, również klientki Lumiere) że otrzymała moje zamówienie, na fakturze jest adres A ale na paczce jest adres B.
Dodała także, że ją też spotkała taka sytuacja w przeszłości.

Wobec tego (po zweryfikowaniu autentyczności) wysłałam jej przelew na opłacenie wysyłki na adres A i równocześnie napisałam do Lumiere maila informując o sytuacji.

Paczka dotarła bezpiecznie do adresatki i wszystko się zgadzało.

Lumiere natomiast napisało:
"Przepraszamy za błąd, czasami takie pomyłki przy wysyłce się zdarzają. Bardzo miło ze strony B. (imię zmienione) że odesłała paczkę"

Przyznam szczerze że jestem trochę rozczarowana. Nie mówię o jakimś kuponie rabatowym czy nie-wiadomo-czym ale chociaż o wyjściu z propozycją zwrócenia kosztów pakowania, przesyłki.
A co by było gdyby B. nie zgłosiła się do mnie, zatrzymując zamówienie? Lumiere pewnie nie przyznałoby się do błędu a ja (a raczej wizażanki) ponosiłyby koszty.

Co więcej, ostatnimi czasy zdarzało mi się czekać na spakowanie i wysłanie zamówienia 10-14 dni. Czeka się jeszcze więcej gdy są braki w zamówieniu ( po 14 dniach dostaje się maila z prośbą o zmianę np. podkładu czy różu, biga lub próbki). Jeśli nie chcesz wymienić (bo tylko ten podkład Ci pasuje) to czekasz dodatkowe dni.

Do tego dochodzi ilość proszku w próbkach. Jeszcze nie tak dawno próbki przychodziły wypełnione proszkiem, tak że mogly starczyć spokojnie na parę użyć. Teraz to jest połowa z tego albo mniej (mogę wstawić zdjęcie porównawcze)

Ktoś powie że uwzięłam się na firmę. Nie, uwielbiam ich podkład cashmere, cienie oraz bronzery i rozświetlacze. Mam 4 duo fibery, które ubóstwiam.

Jednakże, bazując na doświadczeniu w współpracy z Lumiere, myślę że mam prawo wyrazić swoje zaniepokojenie kierunkiem w jakim idzie ta firma.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-11-15 o 15:00
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując