Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 07:30   #4951
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to i tak częściej niż ja
Odrobinkę
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było. Poproszę o polskie tłumaczenie
Noo.. dawno.
Blue Cross, płyn do skórek z pierwszego posta.
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
To rozkaz?
Jutro pokażę, obiecuję!
No a jak!
Pewnie że tak.
Po takiej nieobecności wkupne to obowiązek
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Hej
Świetne mani
Jak dla mnie kształt pazurków zbyt ,,szczupły" do kształtu palców. Za mocno wypiłowane boczki ale ja specjalistką od takiego kształtu nie jestem- niech się dziewczyny wypowiedzą
(...)
Omnomnomnom
Miałam podobne odczucie, ale płytka jest baaaardzo wąska, więc ciężko by było cokolwiek inaczej zrobić.
Myślę, że zdobienie je dodatkowo zwęża.
Ogólnie jednak odbiór jest bardzo pozytywny- starannie wykonane, ładnie wyrównany konsekwentny kształt, i piękne skórki.


Ano... Wyszło mi pysznie, nieskromnie się przyznam.
Jak byś chciała wiedzieć jak, to daj znać
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
manitajm
Spojrzałam i zamarłam, jak ty tak pięknie marble doczyściłaś.
Zagadka na blogu się rozwiązała
Ale chyba nie mam i tak cierpliwośći do takiego mani...
Cytat:
Napisane przez marvandi Pokaż wiadomość
Dziewczynki Nie wiem czy tu można, ale postanowiłam pokazać wam moją metamorfozę. Tak moje paznokcie wyglądały w październiku, kiedy spowrotem zaczęłam o nie dbać i teraz
Imponujące
Teraz poprzeczka stoi wyżej, więc musisz podpiłować je tak, by czubki pazurków korespondowały ze sobą. Zwęziłabym je ciut, wyostrzyła, by były bardziej jak fakerek.
Trzeba tylko uważać, by się boczki wklęsłe nie zrobiły.
Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Hej słuchajcie mam takie pytanie odnośnie pazurków naturalnych.. a nie chcę nowego wątku zakładać. Mianowicie, mam taką dziwnie nierówną powierzchnię paznokcia gdy patrzeć z boku. Taka jakby pofałdowana. Zastanawiam się czy ktoraś też tak ma? Czy to taka uroda?
Mam wrażenie że kiedyś tego nie miałam, więc się zastanawiam czy to może czymś spowodowane.
Podejrzewam, że jakiś czas temu uszkodziłaś macierz przy wycinaniu/usuwaniu skórek.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Sralentynkowe mani mam
Baaardzo mi się podoba.
Nie wiem, czy nie pokusiłabym się o jakaś "ramkę" dla postaci, by były bardziej kameowe.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora