Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 08:14   #4954
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale cudowne! idealnie się wszystko prezentuje, ten dobór kolorów
Ty wypróbowałaś naklejki water marble, ja muszę ogarnąć w końcu te stemplowe, o których wspomniałaś w notce
cieszę się bardzo na żywo te wzorki są jeszcze wyraźniejsze, takie "czyste", ale aparat zjada trochę zieleni.
Nom na takie też mam chęć ale nie mam praktycznie takich do kolorowania :/

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
świetne


Cytat:
Napisane przez Agacys Pokaż wiadomość
Dziękuję
A wiecie, że chciałam je jeszcze bardziej wypiłować, na prawdziwe sztylety wiele wzorów się pięknie na takich paznokciach prezentuje. I pomyśleć, że kiedyś byłam fanem tylko kwadratowego kształtu.
Czasem mi się podobają takie sztylety, no ale muszą być idealne i mieć to coś a Twoje migdały są takie w sam raz

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
nie wiem, co napisać... nie mogę się napatrzeć
.


Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Hej słuchajcie mam takie pytanie odnośnie pazurków naturalnych.. a nie chcę nowego wątku zakładać. Mianowicie, mam taką dziwnie nierówną powierzchnię paznokcia gdy patrzeć z boku. Taka jakby pofałdowana. Zastanawiam się czy ktoraś też tak ma? Czy to taka uroda?
Mam wrażenie że kiedyś tego nie miałam, więc się zastanawiam czy to może czymś spowodowane.
Też takie miałam na kciuku jak zaczynałam dbać o paznokcie. Podobno takie fale to brak żelaza. Kupiłam, jadłam, ale też intensywnie zaczęłam dbać o paznokcie faktycznie potem to przeszło, ale do końca nie wiem co pomogło
Jeśli faktycznie jest możliwy brak żelaza u Ciebie to staraj się uzupełnić

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Sralentynkowe mani mam
Te głowy może nie do końca moje (znowu hehe), ale w całości mani fajnie się prezentuje, różyczkowe extra

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

jak zwykle zbieram szczękę z podłogi!!!
dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Spojrzałam i zamarłam, jak ty tak pięknie marble doczyściłaś.
Zagadka na blogu się rozwiązała
Ale chyba nie mam i tak cierpliwośći do takiego mani...
Hehe no tu akurat nie musiałam, ale robiłam już marble nieraz i zawsze doczyszczałam dokładnie najgorzej z palców (teraz są bazy peel off), a wokół skórek to w sumie nic nadzwyczajnego.
Nie jest tak źle jak się juz zacznie, najgorzej się zabrać za to

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50208592]
REWELACJA
[/QUOTE]

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora