Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 09:22   #4965
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I tak lepiej. Ciężko jest przestać.

Domyślam się... Diaks

Mnie też dość nierówno- lepiej na lewej

Nie wiem, jakoś tak uważam, ze to głupie. Jak już miałabym zjeść pączka, to bym wolała inny dzień niż dziś.
W tłusty czwartek są najmniej świeże i smaczne. Inna rzecz, że ja nie lubię ich zbyt.
Fajne sa u Pawłowicza na Chmielnej.
Tam zjadłam najlepszego ever. Z kapustą i grzybami

domyślam się i chyba z tej przyczyny właśnie nie zaczęłam tego robić, tylko od początku swojej przygody paznokciowej odsuwam delikatnie

no diamentowy pilnik byłby niezniszczalny i jakby mi pomógł!

no mi właśnie na lewej coś nie chce przyrastać chociaż i tak to wygląda lepiej od kiedy mam migdały, jakoś służy ten kształt przyrastaniu chyba

oj tam, symbolicznie można jednego wsunąć, nie zamierzam przecież robić zawodów pt. 'kto zeżre najwięcej pączków'
i teraz mi narobiłaś ochoty na cokolwiek z kapustą i grzybami.. może być nawet bez ciasta

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Spróbuj te pieczone co Anula w zeszłym roku przepis dała. Szybsze są i lżejsze.
Choć teraz to raczej nie bardzo powinnaś.

no właśnie pieczonych jeszcze nie jadłam, muszę ogarnąć temat ale to jak wydobrzeję, bo na razie to może być too much dla mojego żołądka, który nie uświadczył jedzenia od wczorajszego poranka tzn. zjadłam przed chwilą suchą bułę, boję się co innego zjeść
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora