Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 14:16   #4979
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie z palców... Brrr.
Poza tym to całe babranie...
To nie na moje nerwy i już. Raz zrobiłam i nie mam chęci więcej

czytałam o tych bazach. Ponoć wikol daje radę
A no jak próbowałaś to już wiesz dla mnie to w sumie tak samo jak gradient, splatter czy nawet stemple, przy każdym trzeba trochę doczyścić, ale raz na jakiś czas warto dla efektu, wg mnie

nom też słyszałam o wikolu. Z takim czymś to czyszczenie raz dwa

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wyobrażam sobie piękne połączenie kolorów i sam wzorek mi się podoba, fajnie to wymyśliłaś
ja właśnie też nie bardzo, ale kiedyś jak się dorobię to może spróbuję z naklejkami
kolory w sumie same się nasunęły, jak lakiery stały razem w jednym pudełeczku
a wzorek już od jakiegoś czasu widywałam u innych, poszukałam tutków i zrobiłam, bo mi właśnie te poziome wzorki bardzo podobają. Tylko za każdym razem inne wychodzą, nie wiem jak można to zrobić bardziej podobnie ale w sumie taki urok marble
hehe pamiętam jak pisałyśmy o tych różnych sposobach naklejkowych, szkoda, że już zapomniałam co i jak ale jak Ty przećwiczysz to ja potem zgapię

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50209482]

Dobra a teraz przyznajcie się ile już dziś pączków zjadłyście [/QUOTE]

jeden domowy pieczony i jeden kupny, który miał być tofii, a okazał się pusty bez kitu, pierwszy raz mi się trafiło chociaż tyle, że był naprawdę smaczny, bo bym się wkurzyła

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
śliczne


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehe ostatnio nie trafiam do Ciebie z mani Rózyczkowy wzorek jest przesłodki akurat na czasie.
e no znowu nie ze wszystkimi i nie całościowo, przeważnie jest jakiś jeden element, który mi nie pasuje, bo ja nie lubię takich pojedynczych motywów raczej

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50212738]Mani mam totalny bling ! Wkurza mnie to że wizaż psuje jakoś zdjęć w załączniku
[/QUOTE]

mrrr przez Ciebie go chcę, kup mi

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Kolejna aktualizacja moich "ogryzków", przy okazji powiedzcie, ale szczerze co sądzicie o kształcie i czy da się coś więcej "wycisnąć" z tych paznokci odnośnie kształtu czy nie bardzo i trzeba zaczekać aż więcej urosną:
szczerze to w takiej perspektywie ja nie umiem ocenić kształtu.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora