Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje 8 miesieczne efekty:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-15, 16:08   #34
totylkoja93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 35
Dot.: moje 8 miesieczne efekty:)

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
gratuluję efektów, naprawdę świetne zmotywowałaś mnie, żeby przyjrzeć się bliżej swojej diecie i wprowadzić jakieś suplementy. Też nie jem mięsa i podejrzewam, że w mojej diecie jest za mało białka. Ćwiczę siłowo 3-4 razy w tyg + 2 razy cardio (też od ok 8 miesięcy), ale efekty mam marne. Możesz napisać jak stosujesz BCAA i czy możesz polecić jakieś konkretne i tak samo z białkiem? Poza tym, że dodajesz je do omletów robisz też koktajle bezpośrednio po treningu? Co jesz jak robisz sobie cheat day? będę śledzić wątek i Twoje efekty, pozdrawiam
Dzieki bcaa pije zaraz po treningu, mam smak pomarańczowy formy activlab . Bialko aktualnie mam 2 smaki , do śniadania pije jako Shake smak malina a do omleta orzechowy firma fa whey protein. Nie kazdy je poleca ze względu na duza ilośc cukru ale mi jedyne bialko które smakuje i nie pije na sile co do cheata to dzis jest ten dzien haha i zjadłam narazie paczka ( nie zjadłam w tłusty czwartek ), snickersa i naleśniki mmmmm . A przeważnie jem to na co mam ochote : czekolada, pizza itp aaa jeszcze z suplementów dorzuciłam ostatnio kreatynę a konkretnie jablczab ktory pije przed i po treningu rownież firmy fa
totylkoja93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując