Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlugie kontra krótkie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 15:33   #84
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Dlugie kontra krótkie

A ja jestem mala (162cm), szczuplutka i dla kontrastu posiadam bardzo geste, krecone wlosy W krotkich wygladam debilnie i niekobieco, a co najgorsze - staro. Chyba, ze je wyprostuje, ale to nie wchodzi w gre czesciej niz raz na bardzo rzadko, bo mi ich szkoda W tej chwili mam poldlugie wlosy, ale je zapuszczam. Wole kucyki, upiecia, zabawy opaskami i spinkami oraz efekt jaki daja dlugie rozpuszczone wlosy...Ale rozumiem, ze niektorym krotsze fryzurki po prostu lepiej pasuja Rowniez nie podobaja mi sie dojrzale kobiety sciete na krotko i po trwalej Wiec faktycznie jest to bardzo indywidualna kwestia. Czytalam tu wczesniej wypowiedz Azjatki Ktora popierala dlugie wlosy. Jak sie domyslam - musi byc osoba niskiego wzrostu. I bardzo dobrze, bo chcialam zwrocic uwage na kolejny stereotyp - ze niska osoba powinna miec krotkie wlosy. Wlasnie azjatki sa stosunkowo male, a jakos poldlugie i dlugie fryzurki dodaja im uroku Moja siostra jest tego samego wzrostu co ja, tyle ze bardziej hmmm..masywna Ma zadbane dlugie geste krecone blond wlosy do pasa - wyglada swietnie. Takze podsumowujac: zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie. A reszta to kwestia upodoban i tego, w czym komu jest istotnie lepiej
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując