Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-25, 10:21   #2939
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
spokój jest ważny

ale to żeby się przed komarami ochronic to musisz te durexy sobie na ręce i głowę zakladać chyba to musisz ten większy rozmiar kupić!!!! tylko nie zakładaj na głowę tych z wypustkami bo ludzie pomyślą że pryszczata jesteś

boszzz odwala mi idę na kawę

dobrze, że ja mała i chuda to i w standardowy rozmiar wejdę
wariatka


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
anyam a akurat wczoraj tż robił zakupy i że nie zauważył promocji na durexy, muszę z nim pogadać



Padłam
a co też się przed komarami zabezpieczasz??

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam Lirę Xerjoffa coś pocisnęłam z perfumami w tym miesiącu
Drogie panie, wrzesień miesiącem oszczędzania
O tak na pewno, ile razy ja już sobie tak obiecywałam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

Aniyam zapomnialam zapytać: jak ten Pilaten Ci podszedł?
Ano podszedł Co prawda wszystkiego nie wyciągnął, ale sporo zaskórników zniknęło, a rano buzia taka fajna była, milutka i przyjemna Depilacja za free oczywiście, znośne to było ale oczka chwilami się zaszkliły Mam jeszcze 9 saszetek i na bank je wykorzystam

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64556106]Treść usunięta[/QUOTE]

Wooow postarali się
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora