Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-26, 20:17   #61
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Odświeżam..

Niestety jestem bardzo zawiedziona tym co się obecnie dzieje w podejściu dystrybutorów Forever.. Ludzie! Nie wpychajcie komuś kosmetyków czy suplementów na siłę, jeżeli ktoś nie chce sam przestawić się na stosowanie dobrej jakości produktów.

Wszyscy są przyzwyczajeni, że my dystrybutorzy będziemy im wciskać coś co nam nie schodzi, tym samym pokazując że Forever nie jest tak dobrą firmą którą ludzie sami z siebie się nie zainteresują.

Nie oszukujmy się, że jak teraz ktoś nam zapłaci za krem 60zł to następnym razem zamówi za normalne pieniądze dopłacając do tego samego- NIE, będzie szukał kolejnego dystrybutora, albo czekał na takiego który sam do niego przyjdzie i zaproponuje mu taką samą cenę.
Niestety takim podejściem my sami psujemy firmie renomę.

Szanujmy swoją pracę!

Osobiście używam tych kosmetyków wraz z rodziną ok. 3 lat i jestem im bardzo wierna.
Pracuję na nich zarówno w salonie kosmetycznym jak i z powodzeniem odsprzedaje je swoim klientkom.

W razie pytań zarówno czysto kosmetycznych jak i związanych bezpośrednio z forever chętnie udzielę odpowiedzi!
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując