Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-16, 15:43   #1747
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
zazwyczaj niczego, dlatego sie pytam szczegolnie w kwestji pudrow brazujacych mam malo, nie! wogole nie mam doswiadczenia. za zadne skarby nie chce wygladac jak pudernica. mysle, ze przy niedoskonalosciach, tego typu kosmetyk moze jeszcze je podkreslac?
a probowalas ten puder estee lauder. zasadniczo nie znosze tej firmy. ale moze sa wyjatki)
przeczytalam tez recenzje bronzera maca, dostal badrzo ozytywne opinie)
och próbowałam... i dlatego kusi; ale jakos nie mogę się przemóc jeśli chodzi o cenę
jak już wspomniałam - nie jestem wyjadaczką górnej półki a jeśli porównuję to, co robił brązer lancome i kuleczki avonu... kurczę, no one są naprawdę przyzwoite i dlatego jakoś kusi - nie kusi ta Estee

i wiesz Dau, czasem, jak jestem po samoopaleniu to nakładam tylko hauschkę - jest wtedy zupełnie dobrze; ale przyznaję, że nie lubię samoopalaczy jak diabli i w ogóle nie bardzo mam je kiedy używac bo raz BHA, raz oleje, raz coś na zmarszczki... rety, to strasznie trudne - ułożenie grafiku pielęgnacji - nawet z wizażem
a jeszcze - czy to uwypukla niedoskonałości? chyba nie... też borykam się z pojedynczymi obcymi - nawet chyba lepiej z brązerem, bo wtedy nie rzucają się w oczy ciemniejsze krosty z zupełnie bladej twarzy... odwraca uwagę (I hope)))))
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora