Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 12:24   #766
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
popieram!
Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem ,że jesteście tutaj zgrane i pewnie denerwują was prośby o rady ale bardzo proszę może pomożecie mi
obecnie mam kolor włosów taki jak w załączniku nr 1
co zrobić by uzyskać takie jak ma kobietka w zalaczniku nr 2, a jak sie nie da tak jasnego to nr 3?

wystarczy farba z oxydantem 9%? czy muszę je jakoś rozjaśnić...?

proszę o radę
ja na takie rudawe nie dawałabym popielu, bo Ci zielone wyjdą moim zdaniem albo kąpiel rozjaśniająca i na to farba do zgaszenia żółtka
a najlepiej przeczytaj pierwszy post i zajrzyj na bloga Bunny

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
teraz dodaje proba


edit: NO!
pię-ę-ę-knie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


a w ogole wiecie co?
wczoraj poszlam do gina wykluczyc jakies bole jajnikow- bo tak mi promieniowalo jak schodzil kamyk...
i trafilam na takiego chama w mojej przychodni ze strach
jak uslyszal o kamicy- to diabel w niego wstapil- zaczal mnie reka okladac po nerkach i plecach i pytac ironicznie- boli? ja lzy w oczach- on do mnie- to dobrze! na fotel prosze... tylko wlazlam jak mi na brzuch- pecherz nagniotl az jeknelam a on- niespodzianka tu tez boli? i zaczal sie nabijac.
a potem cos baknal o malej macicy i o drazliwych jajnikach i pytal mnie o to kto i jak mi stwierdzil kamice... mowie ze urolog, mialam usg i rtg, a on czy mialam urografie- ja ze nie i nikt mnie nie kierowal.
to zaczal dogadywac ze ja moge kamicy nie miec bo mam inne objawy i nie ma krwiomoczu-taaa tym razem chyba - i w ogole na podst analiz moczu i usg nie mozna stwierdzic kamicy i jakiego ja mam lekarza. kretyn!
a co on specjalista od nerek moze? az to w zlosci posprawdzalam, bo wyszlam z gabinetu i sie poplakalam ze urografie to sie robi jesli sa watpliwosci co do usg i rtg a objawy kamicy... tylko wtedy...
powiem wam ze poczulam sie tak, ze zrobil ta szopke bo byl wkurzony ze rodzinna mi sugerowala zeby mnie przebadal i musial sie w ogole pobrudzic...
wiecej nie pojde i musze zmienic przychodnie, bo teraz jest tam tylko ten cham...

znow rodzinna powiedziala mi ze ten osad jaki mialam w sloiku do ktorego sikam sobie- wygladajacy jak kamien z dna czajnika- to kamyk ktory mi sie rozpadl.
czyli wylazl z nerki, w moczowodzie utknal- stad ta kolka inna jak zwykle i kilka h ostrej meki a pozniej mocz go rozbil i wylecial w postaci piachu, proszku...
no ale bolu nikomu nie zycze...
no i nie wiem czego mnie nerki dalej bola zwlaszcza po nocy
a pisze tak jakby sie komus mialo przydac...
wiec wniosek- nerki z poczatku moga nie bolec, tylko podbrzusze boli klujaco i skurczowo- podobne do porodu- to mi rodzinna powiedziala, przy nacisku w okolicach pecherza bol idzie w strone jajnikow do pachwin- i to jest znak ze kamyk jest blisko pecherza i wyszedl z nerki.
gdy wypada z nerki jest bolesne uklucie w plecach.
moze nie byc krwiomoczu, czestomoczu, pieczenia- za to trudnosc z sikaniem... i wymioty jak sie zatka. a jesli wystapi goraczka- jechac na pogotowie. i tyle.
OMG, nie do wiary po prostu, co za koleś
jakie ja miałam szczęście, że dobrze trafiłam z moimi nerkami

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Cześc Dziewczyny
dwa lata temu zafarbowałam pierwszy raz moje włosy (naturalne ciemniejszy blond, szary, taki mysi) na bardzo jasny blond (wyszedł trochę żółty, farbowany przez brata mojego chłopaka - fryzjera, jakąś salonową farbą), później cały czas farbowałam na blond farbami l'oreal casting, w tamtym roku chciałam wrócic do naturalnego więc zafarbowałam na jasny brąz (moje naturalne ściemniały od farbowania), ścięłam moje długie włosy na takie do uszu (były bardzo zniszczone) i zaczęłam o nie intensywnie dbac i... zafarbowałam na mocną czerwień, później farbowałam dalej na czerwień (z 2 razy), po jakimś czasie znudził mi się ten kolor ;p i zafarbowałam na ciemną czekoladę l'oreala, ale kolor i tak był z poświatą czerwieni. Teraz mam wielką ochotę wrócic do blondu (wszyscy mówią że mi jest najładniej), chcę zastosowac do ściągnięcia koloru Elgon Color Assist, po nim muszę zastosowac farbę blond, ale jaśniejszą (po tym ściągaczu kolory wychodzą ciemniejsze) I tu moje pytanie jaką farbę polecicie? Zależy mi na tym żeby była w miarę delikatna (mimo dbania o włosy, są puszące się, zniszczone). Chcę żeby wyszedł mi kolor podobny do tego w załączniku, jak myślicie jakiej farby użyc żeby taki wyszedł. Boję się że wyjdzie mi jajecznica...
pierwszy post każdej z nas ta sama farba wychodzi inaczej, więc trudno powiedzieć
jedyny pewniak to Alfaparf

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko ale ja mialam wiele badan robione przy kazdej wizycie u uro i kazdej kolce- w tym na roznych aparatach., w szpitalu i 2 przychodniach- i mialam usg jaki rtg, do tego analize i posiewy moczu.
i nikt nigdy nie mowil o zadnej wadzie ukl moczowego u mnie!
poza tym gdyby byla wada to chyba od urodzenia nie? a nie od 18 roku z. nagle by mi sie ukl moczowy posypal?
jako dziecko nigdy nie mialam nawet zapalenia pecherza...
jedyne co zawsze mowia to liczne drobne zlogi w obu nerkach, w lewej prawie tragedia...
nigdy nikt mi nie dawal skierowania na ta urografie- rtg kontrastowe- bo byc moze uwazali to za zbedne...
jeseli nerki i pecherz mam w normie- wielkosci itp na usg to widocznie nie bylo potrzeby dalej mnie sprawdzac...
na prywatnego lekarza i tyle badan raczej mnie stac nie bedzie...
ale moze masz racje ze to bola nerki po spaniu- bo rano jest masakra, a jak sie w ciagu dnia rozchodze to mija...
Bunny, ja miałam zwężenie moczowodu wrodzone, a katastrofa nastąpiła dopiero jak miałam 21 lat. Wodonercze rosło powoli aż doszło prawie do 8 cm szerokości i dopiero właśnie urografia pokazała, w którym miejscu jest problem. Badanie okropne, ale może warto
A nie jest tak, że bóle się nasilają lub zmniejszają w zależności od tego ile płynów przyjmujesz?
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora