Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Step by Step '' The Golden Mystery''-dla Madie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 15:50   #58
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Step by Step '' The Golden Mystery''-dla Madie

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Makijaż jak zwykle przepiękny!
Oczywiście ściągnęłam go sobie, bo mam zamiar wypróbować na święta (już sobie wyobrażam ile dziewczyn będzie tak umalowanych ). I mam nadzieję, że reszty makijaży nigdy nie usuniesz z forum, bo niestety nie mam ich a czasem lubię sobie zerknąć na Twoje pomysły, wtedy wchodzę na wizaż.

Zdradź proszę, jak Ty to robisz, że masz taki niebieski kolor tęczówki? To zasługa odpowiedniego doboru kolorów w makijażu czy aparatu?

I jeszcze pytanko na temat tej koronki na głowie: to taka chustka odpowiednio zawiązana czy jakaś specjalna ozdoba? Bo bardzo mi się podoba i sama bym coś takiego sobie kupiła na imprezki.

Bebunio, póki co nie zamierzam nic usuwać, zresztą bana bym z ato dostała
Dziękuję za miłe słowa.
Oczy...wiesz, masz szaro-niebieskie tęczówki w plamki zielono-bursztynowe. W zależności od makijażu, oświetlenia zmieniają się
Na głowie mam ...bolerko kupione do kreacji sylwestrowej, pasowała kolorystycznie do makijażu więc zamotałam je na głowie.

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
kurczę muszę się nauczyć uzyskiwać taki efekt błyszczących polików
ślicznie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez jeastin Pokaż wiadomość
Cudo !!

Uwielbiam twoje makijaże, przyznam że jesteś dla mnie doskonałym wzorem do naśladowania, niestety moge tylko podziwiac, bo uzyskac taki efekt jest mi bardzo cieżko... i chyba nigdy sie nie naucze, tymczasem.. czekam na więcej
oj tam ciężko przypatrz sie po kolei wszystkim etapom, makijaż nie jest trudny
Dzięki

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, kolor cieni super podkreśla Twoją tęczówkę
dziękuję Yen

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Aga
uwielbiam Twoje makijaże, a stepy jeszcze bardziej, bo to kopalnia wiedzy o tym, jak wyczarować coś pięknego na własnej twarzy

Makijaż bardzo udany, idealnie pasujący do Ciebie
Piękne kolczyki
Maju kochana, serdecznie Ci dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując