Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-04, 21:38   #3520
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie siedzimy w podobnej tematyce, szkoda ze tak pózno na minerały natrafiłam...

Ale cała szafa dobrze dopasowanych staników już jest, retinoidy w ruchu i cała szafa ubrań ze stanów

I ja pamietam czasy kiedy 75C lub 80B nosiłam i się z tego strasznie cieszyłam... Nie masakrowałam jakoś strasznie biustu i nie rozwałkowałam go pod pachami, więc migracji nie zaznałam jakiejś strasznej, ale za to sprężystość mi się poprawiła...

No i jak mówię kolezankom, że noszę 70G lub 32E to mi mówią, że chyba takich ### wielkich nie mam Och, nieświadome, ale ostatnio dają sie nawrócić i same sięgaja po dobre rozmiary...

A tak btw. Pastereczko, to skąd zamawiasz?? Ja polecam Brastop - szybka przesyłka, wybór też niezły.... albo figleaves - tam to dopiero można przebierać... I UC się nie tyka, bo VAT europejski, wiec miesiącami w celnym paczki nie leżą...
figleaves od dawna- bo ja milosniczka wysokich polek w tym temacie bylam zawsze, za studenckich czasow lekcje itd zeby uciułac (a nie bylo latwo jak teraz) i kiedy mozna bylo zagraniczne zakupy zaczac to zaczelam i przestac nie moge, wiec u mnie to szlo nie rozmiarami a markami,
z undercover mialam taka sobie historie, czesc zamawianego byla czesc nie, jak juz druga partia byla to mi sie waznosc karty skonczyla
i to oczywiscie przy tych ttanich ....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora