Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-12, 19:47   #3901
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Jadę do Torunia, do przyjaciółki.

Do Auchana? Nad ranem, jeśli pracują całą dobę W innym przypadku - po Nowym Roku ...

Częstuj się
Eeetaaam rano odpada na pewno, a w nowym roku to będzie za późno bo muszę do końca grudnia wykorzystać. A w ogóle to po świętach są takie pustki, że będę się musiała w to pandemonium wbić Tak sobie myślę, żeby wlecieć na pół godziny przed zamknięciem
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
pizza... o boszzzzz... wczoraj na urodzinach przyjaciółki dziecka się obżarłam - myślałam, że się za chwilę ocielę...

Domi, nie będzie takiej pory do Wigilii przypuszczam
a w ogóle to skusiłam się za Twoim przykładem - Ava Mustela do mnie leci pokładam wielkie nadzieje zwłaszcza w podocznej wersji..
Mustela jest super jeśli chodzi o przesusze, szczególnie te po retinoidach, ale nie spodziewaj się ładnego zapachu Nawet nie wiedziałam, że jest wersja podoczna, muszę się do Rossmana przejechać zobaczyć, czy mają
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora