Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-18, 01:48   #1046
Nesquikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Czytałam tu już wiele sposóbów ...
Tak popierwsze mam ten sam problem co poniektórzy.
Tylk o,że w moim przypadku jest inaczej , owłosinie które nazywacie meszkiem u mnie wcale nim nie jest wyglada jak wąs u chłopaka w dodatku kiedyś go goliłam od tam tego czasu tego nie robie . bo po1 mialam caly czas zaczerwienie po2 nie bylo widać u gornej wargi linni ust!!! po3. szybko odrastały jeszcze gorzej to wyglądało.
Teraz już wg zdesperowana jestem ,ponieważ je wycinać ,nożyczkami (małymi) ...coś tam nie widac ale na 2 dzien juz są nowe ...i cały czas nad tą wargą jest sucha skóre i zaczerwienienie i nie widać tej linni ust.
Co mam zrobić?!
Penseta odpada , strasznie boli ...probowałam. Ale nawet sie nie da wszystkich wyrwac bo jest ich dużo...Oo
Co prawda włoski nie są twarte ale czarne(ponieważ mam ciemne włosy) ...
Może hormony buzują? ...nie wiem ,to tylko wąsik i nic wiecej. Normalnie mam jasny meszek... a jak widze ten wąsik(kurcze u mnie to wąs) to odechciewa mi sie wyjść do ludzi!
Jeszcze klika miesięcy temu GO nie miałam ...ale nagle mi wyrósł.
Mam piętnaście lat i powiem szczerze nie spotkałam żadnej nastolatki z takim wąsikiem jak mój ...
wygląda strasznie...CO ROBIĆ?!

Edytowane przez Nesquikowa
Czas edycji: 2010-01-18 o 01:50
Nesquikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując