Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-15, 20:01   #55
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Arrow Dot.: Zbierzmy wszystko w jedność :) Czego używacie ??

Erato Hydralight Isadory na pewno nie polecam osobom,ktore chca dobrego matu oraz maja duzo do ukrycia-akurat pod tym katem podklad sie nie sprawdza.
Konsystencja polplynna,nie rozmazuje sie i nie tworzy smug;bardzo dobrze aplikuje sie na filtry Avene,szybko sie wchlania i niemal idealnie stapia z cera.
Mam odcien 64 Antique Beige,ktorym na poczatku bylam przerazona bo wydawal mi sie diablo ciemny a po nalozeniu niespodzianka!
Wyrownuje koloryt cery w taki sposob,ze nie widac go na twarzy;nie ma uczucia maski.Ogolnie tego podkladu nie widac na twarzy,co jest dla mnie duuuuzym plusem
Jezeli bylam caly dzien na nogach to tak mniej wiecej po 8 godzinach szukalam mozliwosci reaplikacji badz delikatnych poprawek,chociaz uwazam,ze to i tak bardzo dobrze jak na taki rodzaj podkladu.
Scieranie nie nastepuje w szybkim tempie i kolejnym plusem jest to,ze staje sie to w sposob niewidoczny.
Lubie po niego siegac jak po mily dodatek,szczegolnie kiedy mam za soba zarwana noc,czy zle sie czuje bo sprawia ze cera jest ozywiona,promienna i naturalna.
Moja twarz przyjela go bardzo dobrze,nie zapycha,nie uczula,nie przetluszcza cery i nie mam wrazenia jakbym uzyla tony smalcu jest naprawde dobrze.

Zakupoholiczko Max Factor LP idealnie spisywal sie w momencie kiedy dostalam ogromnego uczulenia a potrzebowalam pokazac sie ludziom;efekt mnie zaskoczyl.Dobrze ukryl wszystko to,co mial ukryc.Nie przydusil skory i moglam swobodnie wyjsc do ludzi
Obecnie siegam tylko w postaci korektora jezeli jest taka potrzeb,ale coraz rzadziej na szczescie,choc wole miec na stanie tego typu podklady na wszelki wypadek.
Klasyczny Revlon Colorstay rewelacyjnie spisuje sie dla cer typowo mieszanych czy tlustych,ja musialam mieszac go z emulsja Skinlights zeby nie byl taki jak tynk czyli zeby dobrze i rownomiernie go rozprowadzic.Jezeli cera jest sucha badz przesuszona to podstawa jest dobry nawilzacz pod Colorstaya.Pod katem ukrywnia niespodzianek lub uzywany do modelowania twarzy-swietny;jednak potrzeba wprawy bo ten podklad ma wady jak i zalety
Mysle,ze powinnas byc zadowolona.
Mialam tez wersje Colorstay Natural,ktora niby lepiej sie nadaje dla cer suchych ale...srednio na jeza bylam zadowolona,jak dla mnie za ciezki,za tlusty i po nalozeniu mialam wrazenie,ze sie udusze w tej masce-on chyba ma skladzie silikony.

Jezeli chodzi o sposob nakladania podkladu to...nigdy nie potrafilam oswoic sie z gabka,zawsze maziam sie paluszkami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując