Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-29, 18:10   #4903
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jak chcecie brac ten podklad, to raczej szybko, bo zostaly juz tylko 3 kolory
Jak ktoś nie zdążył albo nie ma dużej zniżki to informuję, że te podkłady Diora ( też unboxed) są wszędzie- widziałam na ACW i na Brigettes Boutque - cena ok. 30 $ .....wlaśnie dlatego ja go nie chcę, bo dla mnie podejrzane, że wszedzie są.......lubię jak coś szybko znika, wiem wtedy że to gratka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkap, no ja wlasnie tez po zobaczeniu opinii na kwc stwierdzilam, ze w sumie to jednak musze go miec

3 pudry sypkie Ci po to, ze bedziesz miala teraz zapas, ooo jak tanio i jaka promocja i jakie super pudry
w tym momencie czytania zaczełam się łamać.....

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Jeżeli jeszcze któraś się zastanawia na Kanebo sypańcem, to niech skończy to rozmyślanie i klika zanim wykupią Dostałam próbasa od Dyni , Ona go chyba jako pierwsza z nas kupiła. Jest świetny. Delikatnie zmielony, kolor ma bladego beżu ale na twarzy nie widać koloru. Podobno rozbiela twarz ale ja tego wcale nie zauważyłam. Być może dzieje się tak jeśli aplikuje się go załączonym puszkiem. Ja go nie mam, bo sknera Dynia puszkiem się za mną nie podzieliła Używam więc pędzla i uważam, że puder jest rewelacyjny. Fajnie matowi buziaka, ale nie tępo, buziak jest naturalny i nie widać ani grama pudru na nim. Nie ciemnieje.
Mam suchą skórę i większość pudrów robi mi nienaturalny wygląd a tu nic, same plusy.
I buzia po nim jest taką gładziutka w dotyku, ze ciągle chce się ją macać W składzie ma podobno kwas hialurynowy więc dodatkowo ma działanie antyodwadniające
A w tym momencie wątku stwierdziłam, że muszę go mieć
i przystąpiłam do klikania
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora