Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-31, 20:59   #1453
-magdusia-
Raczkowanie
 
Avatar -magdusia-
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30
Wiecie, ja naprawdę zachodzę w głowę jak wy to robicie, że udaje wam się podład na filtr nałożyć.
Próbowałam z czystej ciekawości z próbkami city matt, ale porażka totalna.
Podkład we wszystkich porach, a samo nakładanie zdecydowanie naruszało warstwę filtrową (wiem, wiem - kwestia wprawy).
Tak czy siak, ja podkładów nie potrafię obsługiwać i chyba nigdy się nie nauczę, a na filtrach zwłaszcza.
Udaje mi się czasem nałożyć trochę korektora czy panstika, tak że nie kłuje w oczy, ale to szczyt moich makijażowych możliwości.

I żeby nie było tak całkiem OT to powiem, że zachwycił mnie korektor everfresh maybelline, nie tyle kryciem, co pięknym beżowo-żółtym kolorkiem.
Kate, nie jest to takie trudne . Ja na szczęście bądź nieszczęście podkładu zaczęłam używać prawie równolegle z filtrami. Nie wiem więc jak się nakłada podkład nie na filtrach (no ok, na wieczorne wyjścia szykuję się o wiele szybciej ). Do tego na filtr nakładam jeszcze skrobię bo mi podkład na filtrze nieoddzielonym ciemnieje i jakoś się to wszystko trzyma. Myślę, że o wiele łatwiej jest nałożyć bardziej płynny podkład, taki jak lancome niż np clinique. Chociaż ja z dnia na dzień radzę sobie coraz lepiej i z tym drugim
Jak mus to mus - niektórzy muszą nakładać codziennie i koniec.
-magdusia- jest offline Zgłoś do moderatora