Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-11, 17:27   #1927
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
na tym jednym zdjęciu, tam gdzie odrost, farbka złapała troszke tak złotawo bynajmniej mój lapek tak pokazuje.. ale i tak jest bardzo fajnie
nie wiem, ale chyba bardziej mi się viking podobał
zobaczymy jeszcze w albumie
Odrost jest złotawy Ale nie wiem dlaczego, wydaje mi sie że przez to ze jest zmieszane z naturą, albo też może kolor wyszedł jak powinien, ale na tych włosach u góry wyszło jasniej bo były jasniejsze
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czekoladowo
Ja juz widziałam i pare słów zostawiłam. Slicznie
Dziękuje
A jak sie czuje hmmm... jak zwiąże włosy to jest zaje***** Serio napatrzec sie nie moge. Zdecydowanie mój kolor, poziom 9, chłodniutki Dół jest cieplejszy niestety no ale mi sie tak przeplata ciepło-zimno wiec nie jest źle Mogłoby być jasniej na dole ale i tak jest ok w porównaniu do tego co było po tej ostatniej kąpieli i Srebrnym Pyle. Jak sobie wczoraj porównałam to o matko
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
nie wiem co Ci poradzić, bo i w takim jaśniutkim blondzie super, i w odrobinkę ciemniejszym też dobrze
jedyne co mogę powiedzieć, to - ZOSTAŃ PRZY BLONDZIE, bo naprawdę ślicznie w nim wyglądasz
:
Dzięki A przy blondzie zostaje na pewno, juz sie nie wyobrazam w innym kolorze. Czuje sie hot
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mnie sie podoba- jest chlodny polysk, ladnie rozjasniony odrost, tonacja tez ok...
mozesz sprobowac zrobic sama 9/1 a jak stwierdzisz ze za jasno to bedziesz robic poziom 8 i 9
Wydaje mi sie że 9/1 bedzie ok Widziałam w albumie że pisałaś żeby nic nie robic z ta różnicą, że sie wyrówna? Na pewno bede robić chłodną farbą bo natura jednak za ciepło już wychodzi na tych ciemniejszych.
Teraz nastepnym razem nie wiem czy zostać przy Wellatonie 9/1 czy czymś innym. Myślałam nad Londą Kitkulki albo Syossem mroźnym, bo jednak jak wczoraj spłukiwałam farbe to końce było czuć że są szorstkie... No i właśnie wyczułam jakieś 3 strupki na głowie :| A chciałabym juz miec swoja jedna farbe.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Ja nie wiem co Ty chcesz pojaśniać i przyciemniać - jest równo przecież - i odrost w świetle dziennym wygląda bardzo przyzwoicie



Nie ładnie, bardzo nie ładnie
W albumie widac ta roznice o ktora mi chodzi No ale juz jest coraz lepiej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pewnie tak, dopoki te martwe rozjasnione sie znow nie wymyja czyli gora 2 tyg boje sie tylko ze popale wlosy, one sa w zlej kondycji tam gdzie byl skandynawski tyle razy nakladany... nieraz na mokro sie ciagnie 1/3 dlugosci... dlatego kombinuje jakby tu tz naciagnac na kolejne podcinanie- chce sie tych zepsutych pozbywac powoli
a on nie pozwala mowi ze dlugie wloski swietnie smyraja po jajkach


oczywiscie zrobie, ale jestem zalatana od weekendu i nie wiem kiedy... pewnie beda sie po jednym rodzaju twarzy pojawiac po kolei bo zeby zrobic wszystkie to ja mialam na to 1/3 semestru ze stylizacji cierpliwosci- bedzie na pewno!
Smyrać
Podcinaj Zdrowsze beda to i sie odwdzieczą
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A przy okazji wam pokaże jak wglądają moje włosy na mokro (jeszcze przed użyciem Joanny) - ciemne co ?
Kolor włosów na mokro to dopiero jest komedia zawsze

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a oto foteczki
w rzeczywistości jest lepiej niż na zdjęciach
No odrost ciepły bardzo sie wydaje, ale jak jest lepiej to dobrze

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-11 o 17:43
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora