Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 13:13   #4111
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Ej ale mam nadzieję, ż podzielisz się swoimi wrażeniami, no nie??
pewnie ze sie podziele, nich tylko paczka przyjdzie
moze to troche potrwac bo musza sobie ja jeszcze z PL wyslac.. ale jak tylko dostane to bede testowac i pisac na biezaco :P bedzie ciekawie bo nigdy nie stosowalam zadnych naturalnych kosmetykow wiec moja cera moze bardzo roznie zareagowac


Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Też wczoraj poszalałam na BU i leci do mnie peeling enzymatyczny, olejek do mycia z drzewa różanego, hydrolaty (różany, oczarowy a na ZSK migdałowy), żel hialuronowy z pantenolem, olej z róży rdzawej, a na włosy Lubego mleczko jedwabne i płyn wzmacniający. Mam nadzieję, że moja sucha skóra polubi się ze wszystkimi cudami
o ho podobne zamowienie do mojego, mam cere mieszana :P
peeling ten sam ,olejek wzielam egzotyczny, hydrolat oczar + aloes, zel ten sam, olej ten sam + taman na wlosy stosuje profesjonalne kosmetyki ale mozliwe ze sie pokusze przy nastepnym zamowieniu
takze bedziemy we dwie testowac podobne kosmetyki

ps. czytam ze duzo z was narzeka na problemy z wlosami
ja jestem lekka maniaczka wlosow i moge wam cos poradzic , pewnie juz wiecie ale moze komus to pomoze :P
1) absolutnie nigdy nie ide spac z mokrymi wlosami
2) ostatnie plukanie robie letnia woda a konce zimna
3) od czasu do czasu robie plukanke octowa (pieknie zamyka luski, wlosy sie bardziej blyszcza) - na 2l butelke/ albo miske wody dac lyzke stolowa zwyklego octu (tylko nie przedobrzyjcie bo bedziecie walic octem na kilometr ) chodzi tylko by zakwasic wode, nic wiecej
4) od czasu do czasu robie sobie wieczorki z odzywka na glowie - klade jej duzo i ide ogladac seriale w TV :P jak za godzine czy dwie sobie przypominam o wlosach to ide zmyc , wlosy sie mega regeneruja
5) nigdy nie trzyjcie mokrych wlosow recznikiem, jedynie ugniatajcie by pozbyc sie nadmiaru wody
6) oczywiscie dobre kosmetyki i obowiazkowo jedwab na koncowki
7) dobra suszarka...

do tej pory mialam zwykle suszarki, albo lazilam z rozpuszczonymi wlosami az wyschna, niestety wtedy jest sianko i wlosy sa gladkie dopiero rano..
mam wlosy za lopatki i mega geste, farbowane na jasny blond juz z 12 lat chyba wiec musze o nie odpowiednio dbac..
nawet nie zdawalam sobie sprawy jak bardzo zwykla suszarka niszczy i przesusza wlosy, poczytalam troche o tym w necie i zainwestowalam w taka pol profesjonalna z motorem AC, ceramiczna , z turmalinem i funkcja jonizacji.. i przyznam sie ze jestem w szoku, moje wlosy sa mega miekkie, blyszczace, gladkie i duzo zdrowsze ! po wysuszeniu czuje jakbym wyszla od fryzjera
takze jesli chcecie poprawic kondycje wlosow to pomyslcie rowniez o zmianie suszarki

Cytat:
Napisane przez Aventia Pokaż wiadomość
Czym jest mała głodówka do końca miesiąca w obliczu takich dóbr natury?
to co, teraz kapusta kiszonai bigos albo lazanki codziennie?
pamietam jak moi koledzy na studiach jak po tygodniu przepijali cala miesieczna kase non stop na kapuscie potem lecieli bo byla tania i sycaca he he
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora