Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-15, 00:29   #4384
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
99% moich kosmetyków to też nietestowane cudeńka, choć przyznaję, że mam kilka z tych molochów kosmetycznych - np. paletkę Maybelline. Wygrałam ją kiedyś i bardzo polubiłam, planuję więc używać, choć nigdy bym nie kupiła już nic z tej firmy.
Mam też kilka, których "nietestowanie" jest wątpliwe, np. Eris czy Lirene, niektóre listy podają te marki jako przyjazne, inne nie.
Przede wszystkim jednak moje zbiory to kosmetyki, co do których mam pewność, że są przyjazne, głównie polskie firmy - Joanna, Ziaja, Bielenda itd.
Muszę Ci powiedzieć, że ja się ostatnio niesamowicie zdziwiłam chodząc po blogach, że tyle z Was ma już nawet linki do list firm nietestujących na zwierzętach, uważam to za miły (nie wiem czy miły jest dobrym słowem tu, ale jakoś nie umiem znaleźć odpowiedniego ) fakt. Rok temu jak sama zaczynałam blogować to nigdzie nie mogłam o tym słowa znaleźć i pomna tego jak dużo czasu spędziłam w necie szukając informacji sama założyłam bloga Ale muszę przyznać, że wejście w świat kosmetyków i blogów innych dziewcząt kosztowało mnie zakupoholizm A kiedyś używałam tylko maskary i jednego cienia i też dobrze było
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora