Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 08:42   #838
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie toniku BHA nie wiem czemu przewija sie motyw,ze ten tonik wysusza?Kwasy z natury wysuszaja nasza cere,wiec przy ich stosowaniu konieczny jest krem silnie nawilzajacy. Ja go uzywam od miesiaca,zadnego wysuszenia nie zauwazylam,ale to dlatego ze bardzo dbam o nawilzenie cery
No nie do końca, to zalezy od stężenia i od rodzaju kwasu. Właściwie to kwasy nie wysuszają (w sensie odtłuszczania takim jak glinki i alkohol albo takim jak izotretinoina działająca na aktywność gruczołow lojowych i ich ilość) tylko nawilżają (jedne bardziej inne mniej), tylko łuszczenie i podrażnienie dają taki efekt. Docelowo, czyli po przyzwyczajenia skóry do kwasów, kremy nawilżające powinny być zbędne.
W moim przypadku jest tak, ze Diacneal (6% glikola) działał na mnie tylko nawilżajco i burakogennie, kwas migdałowy nawilza ponizej 15%, kwas laktobionowy idealnie nawilża w steżeniu 15% do wyższych nie doszłam - żaden krem sie nie umywa
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując