Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium :/
Wątek: Solarium :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-13, 22:54   #2469
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was małe pytanko. Chciałabym troszkę przyciemnić sobie skórę, poprawić koloryt, żeby zaprezentować się godnie na sylwestra. Nie wiem, na ile minut pójść pierwszy raz, żeby nie było gorzej. Jaki czas proponujecie, opalam się bardzo szybko, na ciepły brąz z odrobiną różu, kolor wyrównuje się po kilku godzinach, no chyba, że przesadzę, wtedy ceglasty murowany.
Ile wizyt spowoduje widoczny efekt, lekkiej opalenizny, wyrównania koloru? Wiem, ze to zależne od typu urody ale chodzi mi o takie wstępne oszacowanie.
jaką masz karnację? proponuję 5-6 minutek, bo na początek skóra musi się przyzwyczaić i dopiero potem stopniowo możesz zwiększać czas.
to, jak szybko się opalisz będzie też zależne od tego jak często będziesz chodzić na solarium - ja byłam po długiej przerwie w poniedziałek, a do sylwestra zamierzam chodzić tak co 3 dni, żeby wyrównać koloryt.


słuchajcie, miał ktoś z was kiedyś jakieś problemy po solarium? bo po poniedziałku jak wyszłam z kabiny strasznie zaczęły mnie piec usta. nie wiem czy to przez jakieś braki witamin, czy może nagłą zmianę temperatury, czy kurczak... sama już nie wiem. a to się właśnie stało zaraz po solarium i teraz nie wiem czy iść jutro się opalać czy dać sobie na jakiś czas spokój.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując