Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 15:16   #305
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Do tonera mozesz dac wode silniejsza, ale rozcienczona przegotowana i ostudzona woda w odpowiedniej proporcji.
Aby uzyskac 3 proc: daj jedna czesc wody 9 proc i 2 czesci wody przegotowanej albo 1 czesc 12 proc i 3 czesci wody przegotowanej albo 1 czesc 6 proc i 1 czesc przegotowanej.

Ja kupuje czesto silniejsza wode i potem ja rozcienczam albo, w przypadku slabej wody, dodaje tabletek aptecznych z woda utleniona. Ale to juz moje osobiste laboratorium .

Nie masz co sie gubic Sprobuj z farba z pozimu 12 (np. Koleston Perfect Welli) z woda 9 proc albo 12 proc.
Jak bedzie zbyt jasno, dopiero wtedy kup toner (np. Wella Colour Touch), ale nie ciemniejszy niz poziom 7, bo ryzykujesz powrot do duzo ciemniejszych, niz zamierzasz.

Farbujac farbami rozjasniajacymi nie uzyskasz chlodnej platyny, ale mimo wszystko, wlosy nie beda tak podniszczone jak po klasycznym rozjasnianiu z uzyciem fioletowego proszku (o ile to dalej funkcjonuje).

Ps. Ja nie namawiam wylacznie na marke Wella, ale ja najlepiej znam ze wszystkich i najbardziej ona mi dostepna. Bardzo lubie Voila Intercosmo - o wiele bardziej, ale ta marka dosc trudnodostepna. No i nie wiem, jakie ma tonery, bo mialam tylko farbe.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując