Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty Dr.NONA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 10:17   #29
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Produkty Dr.NONA

Może ja się podzielę swoim doświadczeniem z kosmetykami dr Nona. Mam cerę suchą, wrażliwą, nigdy nie używałam mleczka do demakijażu ani kremów na noc, ponieważ trafiały do oka, później było łzawienie przez cała noc i na rano miałam opuchnięte powieki. Próbowałam różne kosmetyki, jak drogie tak i tanie - nic nie mogłam znaleźć. Jakiś czas temu trafiłam na prezentację kosmetyków dr Nona, gdzie zmywali mój obecny makijaż szamponem, byłam w szoku, już byłam pewna jakie będę miała oczy rano. I było moje zdziwienie - żadnego podrażnienia! Więc kupiłam sobie szampon. Szampon używałam do zmywania makijażu oraz do włosów. Jako szampon do włosów, jest trochę mało wydajny, bo musiałam myć 2 razy im, po drugim razie robiła się pianka i byłam pewna że włosy są umyte. Wtedy pamiętam, że zakupiłam sobie balsam do ciała - skóra była tak mięciutka, nanosiłam go po tym jak spryskam ciało wodą z solą morza morskiego dr Nona, a jak mi się skończył mój krem do twarzy, to nanosiłam go na twarz, bo słyszałam że też można - no cóż, nie miałam żadnego podrażnienia. Później próbowałam krem dynamiczny - byłam trochę zawiedziona, ponieważ, jak mówią specjaliści, on działa wewnątrz, a ja potrzebowałam jeszcze działania zewnętrzne(bardziej nawilżające zewnątrz), bo łuszczy mi się skóra w okresie zimowym, ale np. ten krem super zadziałał na podrażnienia intymne. Jak się pojawił krem na noc dla wszystkich grup krwi, to od razu chciałam go spróbować, i tutaj była zaskoczona - żadnych podrażnień oczu, skóra rano jest gładka i nawilżona, więc ten krem stosowałam i na dzień i na noc. Po eksperymentach nad tymi kosmetykami, zdecydowałam się na krem pod oczy ( takich kremów to nigdy nie mogłam stosować, bo wszystkie mnie uczulały!) - no i stosuję już ponad rok jedno opakowanie, które nadał się nie kończy, bo jest tak wydajne, stosuje ten krem rano i wieczorem, oczy wyglądają na świeże, wypoczęte, nie podrażnia, nawilża, więc spełnia moje oczekiwania (nie mam zmarszczek, więc ciężko stwierdzić jak to działa przeciw zmarszczkom, ale mam 26 lat i mi się nie pojawiają, u moich znajomych są już kurze łapki - więc nie wiem czy to krem działa zapobiegawcze czy to właściwość mojego organizmu). Stosuje również teraz mleczko do twarzy, ponieważ powiedziano mi że jest najbardziej tłuste, więc stosuje go jako krem na dzień i do zmywania makijażu. Jest bardzo delikatne, dobrze zmywa makijaż, i faktycznie nawilża, ale nie jest to jeszcze ten efekt nawilżenia który cały czas poszukuję. No i ostatnio udało mi się wypróbować balsam Solaris, byłam na wakacjach, więc stosowałam przed opalaniem go, później nanosiłam mocny filtr, chciałam się zabezpieczyć od wewnątrz i zewnątrz. Słońce w Tajlandii jest palące, a po 2-ch tyg. przyjechałam prawie z nieopalonym twarzą, fakt że mało się opalałam, więc ciało było trochę opalone, ale twarz, która była cały czas na słońcu - była najbardziej jasna .
Więc ogólnie jestem bardzo zadowolona z kosmetyków dr Nona, napewno będę kupowała nadał te produkty przeze mnie wypróbowane, bo eksperymenty na mojej skórze drogo mi się opłacają..
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując