Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farby "LONDA"
Wątek: farby "LONDA"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 12:36   #553
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez paulinee911 Pokaż wiadomość
mój odrost jest w kolorze bardzo ciemnego blondu,raczej nie ma nic wspólnego z brązem. zauważyłam, że londa ma b. dobrą opinię no i cena jest ok.farbowałam włosy w niedziele--lorealem-stokcholm-też miał dobrą opinie, ale ja już go nie użyję. odrost może nie rudy, ale żółty, czy coś podobnego. inni tego "niby" nie widzą, ale ja owszem.


Zatem poszukuję dalej. Następne farbowanie-perłowy blond-to już postanowione.Mam dosyć gęste włosy więc pewnie potrzebne będą dwa opakowania. zastanawiam się tylko czy farbka rozjaśni moje odrosty dostatecznie dobrze, czy może powinnam na odrosty dać 12%, jak myślicie?!

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

agatka89----jaką palette radzisz na odrosty?!
chciałam napisać że właśnie przedwczoraj zrobiłam londą ta samą mieszanką co ostatnio czyli 12/9 i 18 tylko dałam 12% oks i wyszło u mnie cieplej niż na 9%oks !!! po 9% kolorek był chłodnawy perłowy a teraz jest jakiś ciepły żółtawy
więc jak widać niekoniecznie u każdego po 12% oks kolor musi wyjść jaśniejszy to samo miałam przy kolestoni na 12% oks -ciepło i żółto
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując